Vďaka korone sme sa naučili, že študovať on-line napokon nie je vôbec také zlé. Skamarátili sme sa s programom, ktorý nám umožňuje videohovory, chat, zdieľanie dokumentov a audio trackov. Po skončení hodiny ostávajú dostupné pre prípad, že si študenti potrebujú niečo zopakovať, alebo dostali domácu úlohu. Dokonca si môžete celú hodinu nahrať (ak spolužiaci súhlasia samozrejme). Môžete študovať odkiaľ len chcete.
Rozhodli sme sa, že online kurzy budeme ponúkať aj po skončení koronakrízy. Začíname…teraz! Prihlásiť sa môžete kedykoľvek. Tešíme sa na Vás!

AKO NA TO?

Ak poznáte svoju vstupnú úroveň, napíšte nám cez kontaktný formulár, že máte záujem o online vyučovanie a my sa Vám ozveme ohľadom rozvrhu, potrieb, možností… Ak svoju úroveň nepoznáte, urobte si za pár minút level test – rozraďovací test – ktorý Vám presne povie, aký kurz je pre Vás ideálny.

AKO TO PREBIEHA?

Online kurzy sú veľmi podobné tým, ktoré máme v škole. Aby ste videli svoje pokroky, budete používať učebnicu, ale je len na Vás o aké témy sa ju rozhodnete obohatiť. Lektorka vždy vychádza v ústrety každému individuálnemu študentovi.

Platby sa vykonávajú výlučne prevodom na účet a obratom Vám pošleme faktúru emailom.

Začať s kurzom môžete kedykoľvek.