Prečo by som si mal/a vybrať práve vás?

Naše kurzy sú určené vyslovene pre dospelých študentov. To znamená, že témy sú prispôsobené Vašim potrebám, sústreďujú sa na komunikáciu v bežných situáciách, v práci alebo pri cestovaní. Naviac sa môžete zdokonaľovať aj mimo klasických hodín, napríklad na udalostiach, z ktorých mnohé sú vedené výlučne v anglickom jazyku. (Tea time – otvorená konverzácia, cestovateľské prezentácie, …)

V čom sú vaše metódy výuky jazykov iné?

Nie sú. Používame rokmi overenú kombinovanú metódu, podľa ktorej sú vystavané aj kurzy od svetoznámych univerzít ako Cambridge alebo Oxford. Sústredíme sa predovšetkým na najdôležitejšiu zručnosť – rozprávanie. Všetko učivo hneď používame v praxi, takže teória neostane „odtrhnutá od reality“. Hodiny sú samozrejme minimálne z 90% vedené v cudzom jazyku, ale chápeme, že dospelí študenti majú iné stratégie učenia ako malé deti, ktoré ešte neovládajú žiaden jazyk. Používame Slovenčinu v súlade s prísnymi metodickými postupmi, aby sme Vám uľahčili a urýchlili štúdium.

Zahŕňajú ceny kurzov aj študijný materiál?

Uvádzame konečnú cenu za poskytnutý kurz, ktorý pokrýva náklady na plat lektora a prenájom miestnosti. Učebnice, alebo iný materiál nie je v tejto cene zahrnutý. Ak máte záujem, dokážeme Vám všetky potrebné pomôcky zabezpečiť za veľmi výhodné ceny.