Keďže v lete sa viacerí študenti rozhodli, že chcú prázdniny využiť na relax a nabratie dychu do ďalšieho školského roka, ponúkame možnosť prihlásiť sa na jednotlivé konverzácie podľa úrovne. Ak ste naším študentom, pomôže Vám pri výbere aj farba, ktorá sa zhoduje s farbou Vašej učebnice.

Ak svoju úroveň neviete odhadnúť, náš level test Vám pomôže vybrať správnu skupinu. Potom je už len na Vás, či radšej zvolíte bezpečnú zónu, alebo príjmete výzvu.

Prihlásenie je jednoduché. Stačí vybrať lekciu v kalendári. Potvrdenie o rezervácii dostanete emailom a inštrukcie k platbe priamo na hodine. Každá lekcia stojí 5€ a trvá 1 hodinu. Maximálny počet účastníkov je 6.

Ako to bude vyzerať? Na začiatku sa trocha zoznámime a osmelíme (ice-breaking), potom sa budeme venovať jednej aktivite (role-play, board-game, impromptu conversation, survey…) a na koniec trochu poklábosíme k téme. Nie je potrebná vôbec žiadna príprava. Všetky slovíčka a frázy, ktoré budete potrebovať, už viete alebo sa ich naučíme pred aktivitou, alebo sa dokážete zaobísť bez nich. Nie je sa čoho báť, pomáhame si navzájom a nikto sa nikomu nesmeje. Obvykle sa smejeme spolu 🙂

Vyberte lekciu v kalendári: