PRÁVE PREBIEHA ZÁPIS DO ZIMNÉHO KVARTÁLU

Prihlásiť sa môžete online cez tento formulár.

V škole učíme kurzy všeobecnej angličtiny. Študovať môžete individuálne, v páre, v trojici, alebo v skupine do maximálne 6 študentov. Učiť Vás bude kvalifikovaný lektor alebo lektorka s praxou. Veríme, že učiteľ jazyka musí mať mnoho vlastností, schopností a zručností, z ktorých najdôležitejšie sú vedieť jazyk a vedieť učiť. Starostlivo preto vyberáme našich učiteľov, aby boli nielen priateľskí, milí, usmievaví, ale aj a najmä profesionálni.

Kurzy sú vystavané podľa metodiky vypracovanej na Cambridge univerzite. Učivo je poňaté veľmi komplexne. Úplne samozrejme sa všetky nové veci študujú z kontextu. Témy sú prispôsobené dospelým študentom. Študenti sami prichádzajú na to, ako sa dané javy tvoria, čo znamenajú a hlavne ako ich správne použiť. Prax a teória sú prepojené. Hlavný dôraz sa kladie na rozprávanie a počúvanie. Vo veľkom sa dá v kurze vypozorovať metóda predbiehania (toto nepoznám, ale nevadí mi to, v podstate rozumiem aj tak) a návratu (to som už niekde počul) a recyklácia učiva (toto už viem, učil som sa to dávno, teraz si to zopakujem a pridám niečo nové).

Ďalšou výhodou, ktorú získate používaním Cambridge materiálov, je ich „kompatibilita“ s medzinárodnými skúškami. Po ukončení kurzu si teda môžete urobiť skúšku k medzinárodnému certifikátu na Vašej úrovni. Skúšky poskytuje naša partnerská škola v Trenčíne a my Vás radi na ne pripravíme.

Tu nájdete predbežný rozvrh na zimný štvrťrok 2021/2022 (november-február):

Falošní začiatočníci E41xutorok16:00-17:30
Mierne pokročilí PI41xštvrtok18:00-19:30
Stredne pokročilí I21xutorok18:00-19:30
Veľmi pokročilí A11xštvrtok16:30-18:00