Prvá cestovateľská prezentácia roku 2017 určite naplnila očakávania aj tých náročnejších návštevníkov.

Štefan Polakovič je veľmi profesionálny, spontánny, príjemný a zároveň zábavný rozprávač. Napriek obrovskému počtu krajín, ktoré na svojej nedávnej ceste navštívil a ktoré zahrnul do poslednej prezentácie, ste určite nemali čas nudiť sa.

          

Účasť bola doposiaľ najvyššia, prišlo cez 40 divákov. Nie som si istá, či to bolo spôsobené širokými sociálnymi kruhmi samotného prednášajúceho alebo atraktivitou Afriky, alebo motorky 🙂

Každopádne nás v LAMA School to nesmierne teší a ďakujeme všetkým, čo prišli.

         

Pomocou hudby nás do západnej Afriky vzala kapela Baobab. Verím, že budeme o týchto talentovaných ľuďoch ešte počuť. Dôverne naštudované piesne obohatili sprievodným slovom. Čo-to sme sa teda dozvedeli aj o miestach, kde vznikli, ale aj o zaujímavých nástrojoch, s ktorými sa u nás len tak nestretneme.

     

Moderátorsky nás už tradične večerom previedol Július Hodoň a za technické zabezpečenie by som rada poďakovala Branislavovi Rehákovi a Jozefovi Chovancovi.

         

Kam sa vyberieme nabudúce? Ak máte zážitky a fotografie z ciest o ktoré by ste sa radi podelili, prosím, ozvite sa mi na rehak.veronika@gmail.com, alebo na facebook LAMA School.

Už teraz sa teším na ďalšie výlety!

Africa on a motorbike

Post navigation